Soliści

Katarzyna Góras

Finalistka 7 edycji programu THE VOICE OF POLAND – występowała w drużynie Marii Sadowskiej. Zwyciężczyni Sound of Lublin 2017. Od najmłodszych lat związana z muzyką, laureatka licznych konkursów wokalnych. Swoich inspiracji muzycznych szuka u „wielkich” tego świata, czyli między innymi u Whitney Houston, Tiny Turner, Lionela Richie czy też Joe Cockera. W jej repertuarze śmiało można znaleźć klubowe kawałki, ale także kojące ucho ballady. Niezwykle energiczna i sympatyczna przeniesie Was w swój magiczny, muzyczny świat.

Anna Michałowska

Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej AM w Katowicach oraz Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie, obecnie solistka i pedagog. W 2008 roku nagrała płytę „Inspiracje”. W 2013 roku wzięła udział w projekcie Włodka Pawlika „Wieczorem” – spektaklu Teatru Starego w Lublinie, a w 2014 w nagraniu płyty pt. „Przy Tobie” z autorskimi piosenkami kontrabasisty jazzowego Mariusza Bogdanowicza do tekstów Wojciecha Młynarskiego i Jana Wołka. Laureatka Grand Prix na Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Francuskiej (2009). Brała udział w Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu (2007), Zaduszkach Jazzowych w Lublinie (2007-2009), Jazz na Rynku (Lublin 2010), X Hades Jazz Festival (Lublin 2002), IX Świdnik Jazz Festival (2007). Jej nowa płyta ukazała się jesienią 2017 i nosi tytuł „Snów pejzaże”.

 Mateusz Obroślak

Absolwent wokalistyki na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Gdańsku. Jako solista współpracował z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej, z Akademickim Chórem Uniwersytetu Gdańskiego, a także z Uczelnianym Chórem Akademii Muzycznej w Gdańsku.  Obecnie, jest nauczycielem śpiewu w Lubelskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Współpracuje jako solista z lubelskim chórem gospel „Heaven Up”. Na scenie występował z takimi artystami jak Marek  Piekarczyk, Monika Kuszyńska, Beata Kozidrak. Prowadzi Voice Factory w Kocku.