Projekt

Koncerty muzyki filmowej cieszą się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród publiczności. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom widzów, z pasji do muzyki, pragnienia tworzenia muzycznych kreacji oraz potrzeby wyrażania siebie postanowiliśmy stworzyć własny, niepowtarzalny projekt – koncert prezentujący muzyczne motywy przewodnie wybrane spośród serii filmów o słynnym Agencie 007.

Inspiracją do powstania projektu 007 Bond Symfonicznie była fascynacja kultową serią filmów o Jamesie Bondzie oraz ogromne uznanie dla wykonawców i autorów tytułowych piosenek. Muzyka z tych filmów wykonywana była przez największe gwiazdy i przez lata podbijała listy przebojów. Teraz odkryjemy ją na nowo w symfonicznych aranżacjach, gdzie muzyka klasyczna łączy się z rozrywkową dając fantastyczne efekty!

Wszystkie utwory mają oryginalny i wyjątkowy charakter dzięki naszym własnym, autorskim opracowaniom, przygotowanym tylko i wyłącznie na potrzeby tego widowiska.

Tytułowe piosenki są doskonale znane, a ich oryginalni wykonawcy – świetnie rozpoznawalni, dlatego też jest to ogromne wyzwanie nie tylko dla nas – twórców projektu, ale także dla solistów i chóru. 

Zapraszamy na nasze koncerty!